Aktivity >> Vyhlídkové lety nad pohořím Jeseníky

Prohlédněte si zalesněné vrcholy, pastviny i obce a městečka rozesetá po svazích Jeseníků z výšky. V blízkosti Štědrákovy Lhoty si můžete rezervovat lety balónem i vyhlídkovým letadlem.

Aeroklub Šumperk nabízí pro veřejnost hned několik druhů leteckých zážitků. Se zkušeným pilotem můžete 15 až 20 minut tiše plachtit v oblacích s větroněm, v nabídce jsou i lety kolem Pradědu v délce 45 minut. Při vyhlídkovém letu s motorovým letounem uvidíte z výšky hory a údolí, hrady a zámky, města a vesnice a třeba i Mlýn pod lesem ve Štědrákově Lhotě. Pro obdivovatele letecké profese připravil šumperský aeroklub zážitkovou akci „Jeden den pilotem“, při níž si vyzkoušíte, jak e řídí letadlo.

Informace vám poskytneme a rezervaci letu zajistím přímo u nás na chalupě. Více na www.aeroklub-sumperk.cz.

Let balónem – to je adrenalin i romantika starých časů v jednom. Lety horkovzdušným balonem OK 9009 si můžete rezervovat v Šumperku. Opatrnější dobrodruzi se mohou vznést jen do výšky stromů v upoutaném balónu a pak se zase vrátit zpátky na pevnou zem. Milovníci adrenalinu jistě neodolají a vydají se s balónem na nezapomenutelnou vzdušnou pouť – buď brzy po východu slunce, kdy se svět probouzí, nebo navečer, s romantickou kulisou zapadajícího slunce.

Více na www.balonsumperk.cz.

920

Let balonem