Aktivity

Cykloturistika a pěší turistika

Co může být hezčího, než se ráno po probuzení nadechnout svěžího horského vzduchu a vyrazit po lesních stezkách za dobrodružstvím…

Adrenalin na suchu i na vodě

Společně prožité dobrodružství posiluje vztahy v rodině i mezi přáteli či kolegy. Vyzkoušejte bobovou dráhu, horské koloběžky, rafting a další adrenalinové zážitky! 

Koupání venku i pod střechou

V létě si chcete užívat teplých slunných dnů u bazénu či na koupališti, v zimě či při špatném počasí je vítanou alternativou návštěva krytého bazénu. 

 

Jízda na koni i v kočáře

Dopřejte si pohled na svět z koňského hřbetu při vyjížďce do přírody na farmě Morava v Komňátkách nebo jízdu v kočáře s našimi haflingy!

 

Vyhlídkové lety nad pohořím Jeseníky

Pohled na svět z ptačí perspektivy znamená zapomenout na všední starosti a objevit krásu hor z jiného úhlu pohledu. Vzneste se do výšky s letadlem či v balónu!

 

Paintball ve Štědrákově Lhotě

Prověřte svou fyzickou i psychickou kondici při adrenalinové zábavě – navštivte paintballové hřiště ve Štědrákově Lhotě. Pro děti je připravena dětská paintballová střelnice.

Sporty pod střechou

Když vás omrzí sjezdovky nebo běžecké túry, když vám počasí v létě či v zimě nepřeje, nebo zatoužíte-li po změně – jsou tu pro vás sporty pod střechou.

Výlety za kulturou

Příjemným zpestřením vaší dovolené ve Štědrákově Lhotě může být návštěva kina, divadla, koncertu či diskotéky. Nabízíme celou řadu kulturních tipů.

Muzea zábavná i poučná

Muzea už dávno nejsou nudné instituce se zaprášenými exponáty. Moderní muzea jsou zábavná a interaktivní. Z Mlýna pod lesem můžete vyrazit na nespočet „muzejních“ výletů.

Skiareály

Jeseníky patří k oblastem s výbornými sněhovými podmínkami po celou zimu. Na sjezdovky můžete vyrazit přímo ve Štědrákově Lhotě, dostupné jsou však i další skiareály.

 

Trasy pro běžecké lyžování

Když se vydaří počasí, stopa je krásně promrzlá a lyže téměř bez námahy sviští nádherně zasněženou krajinou Jeseníků, sotva si můžete přát ještě něco víc!